Heatwell logo

  home produkty novinky onas kontakt   Heatwell_grafika2
   
 
heatwell
kompozice)
Heatwell_grafika1
 
 

Novinky

image

Máte otázky?
Zeptejte se profesionálů!

Jméno: Telefon:

E-mail: Lokalita: Dotaz:

     
     
  Telefon:  
  +420 601 555 225  
     
 

Email:

 
  info@infrasystemy.cz  
 

Novinky 2016

1.11.2016 - Novinka v sortimentu - bezrámové infrapanely s akumalčním jádrem pro nejnáročnější zákazníky. Novinka v sortimentu nabízí nejvýhodnější poměr ceny pořízení, designu a kvality na trhu!
 
1.11.2016 - Prodloužená záruka 60 měsíců. Infrapanely Heatwell jsou nyní dodávány s prodloženou zárukou 5 let.
 
20.7.2016 - Spuštěna nová sekce reference. Připravili jsme pro Vás ukázky z realizací s popisem použití infrapanelů, jejich příkonů, spotřeby a designu. Sekce je stále ve výstavbě a věříme že budeme mezi výjezdy na zaměření mít více času pro nafocení již starších realizací. Nikdy nefotíme nové realizace bez min. jedné proběhlé topné sezony abychom mohli poskytnout relevantní informace o provozu infratopení Heatwell v praxi. Pokud jste zákazníky infratopení Heatwell a chtěli by jste nám pomoci s doplněním této sekce, budeme rádi za Vaše fotografie a reálné zkušenosti s provozem infrapanelů abychom je mohli dále poskytnout našim zákazníkům. Fotografie a informace posílejte na email: info@infrasystemy.cz
 
1.1.2016 - Připravili jsme pro Vás nový vzhled showroomu v Praze - Na Svěcence 2494/2a, 193 00. K vidění jsou veškeré typy těles v příjemném prostředí. Odborníci na sálavé vytápění Vám na místě poradí návrhem řešení vytápění, seznámí Vás s veškerými výhodami i nevýhodami sálavého vytápění, domluvíte osobní zaměření na místě realizace a to vše zdarma a nezávazně. Schlzku s technikem doporučujeme domluvit telefonicky na tel.: 601 555 225. Prakticky každý den jsme na výjezdech k zákazníkům. Děkujeme za pochopení.
 
1.1.2016 - Infrapanely Heatwell jsou dodávány s novým typem topného elementu s vyšší účinností až o 15%! Díky nové technologii zvyšujeme účinnost infratopení a úspory energií. Dále byly rozděleny produkty dle výkonu a teploty povrchu na doporučené umístění stěna / strop. Panely 350 / 500 / 700W pro stropní umístění a panely 400 / 600 / 800W pro stěnové umístění. Panely na stěnách jsou více ochlazované konvekcí oproti panelům na stropě kde je vyšší teplota povrchu a ve výsledku dosáhnou stejného sálavého výkonu a tedy i tepelné pohody - cílem bylo zajistit příjemné teplo i v případě sezení přímo pod infrapanely, což některé produkty na trhu s příliš vysokými teplotami (110°C a výše) nesplňují a uživatelé tak bývají nespokojeni. S panely Heatwell toto nemůže nastat, neboť jsou speciálně navrženy pro interiéry. Dle potřeby našich techniků v prostoru zajistit požadovanou tepelnou pohodu, je možné typy těles a jejich umístění kombinovat.
 

Novinky 2013

15.4.2013 - Přidán formulář pro on-line návrh sálavého vytápění infrapanely Heatwell. Do formuláře můžete zadat kompletní informace pouhým vyplněním všech položek, nebo pokud máte již stavební projekt domu/bytu zpracován v elektronické podobě, zadejte pouze svůj kontakt a nahrajte přílohy. Vše je snadno pochopitelné a vyplnění nezabere více jak 3 minuty!

online navrhon-line návrh zde.

 
1.1.2013 - Společnost Infrasystémy s.r.o. připravila pro své náročné zákazníky tisk vlastních motivů novou technologií s garancí stálosti barev až pro teploty 300°C. Byla tak nahrazena starší technologie tisku na fólie a nabízíme nyní zákazníkům nejvyšší kvalitu.
obraz
 

 

 

 

Hlavní nabídka produktů

infrapanel bily Heatwell_zaklad Heatwell_sklo Heatwell_zrcadlo Heatwell_obraz Heatwell_regulace
NOVINKA 2016 bezrámový infrapanel Infrapanely s alu rámem Infrapanely černé a bílé sklo Infrapanely zrcadlo Infrapanely s motivem Příslušenství
           
infrapanely více informací více informací více informací více informací více informací více informací
           
logo

 
Heatwell logo
Princip Nákup infrapanelů Produkty Regulace Poradna O firmě
           
Umístění infrapanelů Výhody infra panelů Bílý, bezrámový Základní Instalace infratopení Infrasystémy s.r.o.
Tepelná pohoda Dejte pozor Bílý, bílý rám Bezdrátová on-line návrh zdarma  
Oblasti použití Elektrosmog Sklo černé, bílé Zásuvkové projekt vytápění, topení  
Typy prostor Proč infrapanely Heatwell Zrcadlo GSM infrapanely cena  
Vytápění rodinného domu   Obrazy Centrální Ke stažení  
Vytápění bytu   Příslušenství   infrapanely - novinky  
Vytápění hotelů penzionů   Reference   infrazářič, infra zářič  
     
     
 
princip
Výhody
proc_heatwell
Nákup
produkty
regulace
instalace
ceník
Online_navrh
ke_stazeni
dotazy
reference infratopeni heatwell
kalkulacka
Kompletní kalkulace infratopení ZDARMA! Čas vyplnění cca 1 minuta. BONUS: zaměření stavby ZDARMA!
 
  © 2016, Všechna práva vyhrazena infrasystémy s.r.o.