Heatwell logo

  home produkty novinky onas kontakt   Heatwell_grafika2
   
 
heatwell montaz Heatwell_grafika1
 
 
Instalace    

Instalace a montáž infrapanelů Heatwell

image

Máte otázky?
Zeptejte se profesionálů!

Jméno: Telefon:

E-mail: Lokalita: Dotaz:

     
     
  Telefon:  
  +420 601 555 225  
     
 

Email:

 
  info@infrasystemy.cz  
 
Montáž infrapanelů je velmi snadná a rychlá. Lze ji zvládnout i svépomocí. Potřebujete pouze vrták o průměru 8mm!
   
Technické informace: Napájecí napětí 230V / 50Hz.
  Krytí IP44
  Koncovka: EU
   
Balení obsahuje: 1x topný panel
  montážní sada:
  4x šrouby+hmoždinky pro stropní a stěnové umístění
  4x textilní podložky
  1x papírová šablona ve formátu 1:1
  1x manuál
   
Umístění infrapanelů: - Přesné umístění infrapanelů Heatwell stanovuje náš specializovaný technik na základě osobní návštěvy a zaměření reálného technického stavu stavby.
  - Umístění vždy respektuje typ stavby, vlhkost zdiva, velikost a poměry stran místností, výšku stropu, plochu a typ oken a další podmínky jako je způsob užívání infrapanelů (plnohodnotné/doplňkové/lokální a další).
  - Osobním zaměřením a správným umístěním infrapanelů Heatwell zaručujeme 100% funkčnost vytápění. Projekt vytápění Vám připravíme zdarma. Využít můžete on-line formulář nebo nás kontaktujte přímo.
   

Instalace infratopení realizují na klíč smluvní partneři po celé české a slovenské republice. Zajišťujeme:

- změnu libovolného tarifu na D45d

Změnou tarifu získáte levnější cenu elektřiny pro celou domácnost. U rodinných domů a bytů lze změnou tarifu získat úsporu 15-35%. Změna tarifu je standardní proces a zajišťujeme veškerou dokumentaci včetně případného podání. Žádost o změnu tarifu doporučujeme podat s předstihem 14 dnů před samotnou instalací infratopení - infrapanelů. Odborný technik je Vám samozřejmě kdykoliv k dispozici.

- Elektroinstalaci

Po získání potvrzení o změně tarifu na D45d, máte garantováno jeho zíslání po dokončení elektroinstalace. Pro nejekonomičtějčí provoz infratopení doporučujeme pro infrapanely rozvést samostatný topný okruh. Infrapanely tak budou mít k dispozici el. energii 20 hodin denně. Akumulační vlastnosti zdiva prodlužují tepelnou setrvačnost stavby a tak v období bez elektřiny je tepelná pohoda stále dokonalá. Elektro instalace infratopení dále obsahuje regulační prvky - termostaty. Způsob regulace je vždy konzultován s naším technikem, který vyhodnotí který způsob zvolit jako nejvhodnější. Nabízíme instalaci běžné regulace, digitální, centrální, zásuvklové a dalších typů. Máme zkušenosti s regulací v bytech, rodinných domech, hotelích, penzionech a dalších.
Další kroky jsou samotné rozvody elektro, které zajišťují naše montážní firmy, případně Váš řemeslník, kterého instruujeme osobně přímo na místě stavby. Rozvody elektro doporučujeme řešit lištami, případně zasekáním do zdi. Instalace infratopení je tak designově čistá a bezpečná na provoz. Infrapanely jsou vybaveny koncovkou na 230V a je možné je samozřejmě zapojit do sítě přímo, například přes zásuvkový termostat. Instalace pak nevyžaduje žádnou odbornou montáž a zapojení je realizovatelné svépomocí bez odborné znalosti.
 

- Instalaci infrapanelů - infratopení

Instalace infrapanelů je rychlá a snadná. V kartonu infrapanelu je přiložena montážní sada obsahující šrouby, hmoždinky a šablonu úchytů v rozměru 1:1.

Použijte montážní šablonu, přiložte ji na stěnu na místo, které Vám odborný technik v rámci zpracovaného projektu vytápění označil jako nejvhodnější. Na stěnu přeneste rozteče montážních úchytů. Použijte příklepovou vrtačku a vrták o průměru 8mm. Vyvrtaný otvor očistětě a nejlépe zasádrujte elastickou sádrou do které vtlačíme přiložené hmožďinky. Po zatuhnutí nalepte textilní podložky z přiložené sady na profily infrapanelu. Do hmoždinek zašroubujte šrouby tak, aby hlava vystupovala ze zdi cca 0,5 - 1cm. Zapojte infrapanel do připravené elektroinstalace a infrapanel nasaďte na šrouby. Kabel schovejte do prostoru za infrapanelem. Zapněte jistič, nastavte termostat a ověřte funkčnost zapojení. Infrapanel začíná topit již behem prvních minut.

 

Po dokončení elektroinstalace a instalace infratopení revizní technik sepíše revizní zprávu

- revizní zprávu zajišťujeme v rámci našich služeb a instalace infratopení našmimi smluvními partnery na klíč. Revizní zpráva je poté podává na poskytovale el. energie a do 7-14 dní je sazba D45d aktivní a můžete ji používat i pro veškeré spotřebiče v domácnosti po celý rok.
 

Instalaci a montáž infratopení lze s naší společností zvládnout do 7-14 dnů od našeho prvního setkání.

Naše společnost si zakládá na rychlém a flexibilním přístupu k našim zákazníkům. Návrhy, zaměření staveb, projekty vytápění, konzultace dále samotná instalace infratopení včetně zajištění všech "papírů" to vše zajišťujeme na klíč rychle a kvalitně. Vaše spokojenost je náš cíl.
 
 

Hlavní nabídka produktů

infrapanel bily Heatwell_zaklad Heatwell_sklo Heatwell_zrcadlo Heatwell_obraz Heatwell_regulace
NOVINKA 2016 bezrámový infrapanel Infrapanely s alu rámem Infrapanely černé a bílé sklo Infrapanely zrcadlo Infrapanely s motivem Příslušenství
           
infrapanely více informací více informací více informací více informací více informací více informací
           
logo

 
Heatwell logo
Princip Nákup infrapanelů Produkty Regulace Poradna O firmě
           
Umístění infrapanelů Výhody infra panelů Bílý, bezrámový Základní Instalace infratopení Infrasystémy s.r.o.
Tepelná pohoda Dejte pozor Bílý, bílý rám Bezdrátová on-line návrh zdarma  
Oblasti použití Elektrosmog Sklo černé, bílé Zásuvkové projekt vytápění, topení  
Typy prostor Proč infrapanely Heatwell Zrcadlo GSM infrapanely cena  
Vytápění rodinného domu   Obrazy Centrální Ke stažení  
Vytápění bytu   Příslušenství   infrapanely - novinky  
Vytápění hotelů penzionů   Reference   infrazářič, infra zářič  
     
     
 
princip
Výhody
proc_heatwell
Nákup
produkty
regulace
instalace
ceník
Online_navrh
ke_stazeni
dotazy
reference infratopeni heatwell
kalkulacka
Kompletní kalkulace infratopení ZDARMA! Čas vyplnění cca 1 minuta. BONUS: zaměření stavby ZDARMA!
 
  © 2016, Všechna práva vyhrazena infrasystémy s.r.o.